Copyright © 2016 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl
Zabawa karnawałowo-walentynkowa

W dniu 19 lutego 2020 r. w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbył się Bal Karnawałowo-Walentynkowy. W imprezie, prócz gospodarzy, udział wzięli przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji grupujących emerytów i rencistów: Polski Związek Emerytów i Rencistów z Krobi, Koło Rencistów i Emerytów z Pudliszek, Zespół śpiewaczy „Jawor” z Pogorzeli, uczestnicy Domu Senior Plus z Gostynia oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach.

Żadna zabawa karnawałowa nie może obyć się bez specjalnych strojów i przebieranek. Uczestnikom ułatwiła to „Magiczna Bramka”, po przejściu której każdy otrzymywał nową tożsamość. Nie zabrakło również wspólnych tańców oraz poczęstunku w postaci ciasta oraz ciepłej kolacji. Zabawę urozmaicały rozmaite konkurencje, zabawy w głuchy telefon, a także wybór króla i królowej balu. Do tańca porywały utwory wykonywane przez zaprzyjaźnioną wokalistkę, Panią Elżbietę Siamę.

Atmosfera imprezy, dzięki wspólnej, wesołej zabawie nastroiła wszystkich niezwykle pozytywnie. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!
Zabawa karnawalowo-walentynkowa 2020 01 Zabawa karnawalowo-walentynkowa 2020 02 Zabawa karnawalowo-walentynkowa 2020 03 Zabawa karnawalowo-walentynkowa 2020 04 Zabawa karnawalowo-walentynkowa 2020 05